Nieuw item
Nieuw item

Lennert DE VOS

Zaakvoerder - Planning Verzekeringen & Financieel

lennert@adfinas.be

°1981. Sinds 2005 actief bij Adfinas, sinds 2009 Advisor Financial Planning (specialisatie vermogens- en successieplanning)

Toekomstvisie:

De schitterende groei van het kantoor bestendigen maar ook kijken naar retentie en het familiale contact met onze klanten.

Blijven focussen op service en de lange termijnrelatie.

Nieuw item

Dirk DE TROCH

Zaakvoerder - Planning Financieel

dirk@adfinas.be

°1959. Sedert 1981 verantwoordelijk voor Crelan Asse

Toekomstvisie:

Op een onafhankelijke manier onze klanten adviseren door optimaal beroep te doen op gedreven medewerkers en op de expertise van ons netwerk met diverse specialisten.

Nieuw item

Bram LUYCKX

Zaakvoerder - Planning Sparen & Beleggen

bram@adfinas.be

°1983. Sedert 2007 actief bij Adfinas. Sinds 2010 gediplomeerd Advisor Financial Planning (specialisatie vermogens- en successieplanning).

Toekomstvisie:

Onze klanten begeleiden bij het waarmaken van hun financiële dromen, in de nabije én in de verre toekomst.

Nieuw item

Filip DE STRIJCKER

Zaakvoerder - Planning Kredieten

filip@adfinas.be

°1967. Al meer dan 25 jaar werkzaam bij Crelan Asse, een kantoor waar het menselijke contact primeert.

Toekomstvisie:

Mensen met raad en daad bijstaan om hen zo te helpen met al hun plannen, in de ruimste zin van het woord.

Eerst en vooral me inleven in de klant zijn kredietproject om hem zo de juiste oplossing te bieden.

Nieuw item

Niels VAN WEYENBERGH

Zaakvoerder - Planning Verzekeringen

niels@adfinas.be

°1992. Sinds 2015 werkzaam bij Adfinas.

Toekomstvisie:

Ik wens de klanten steeds zo goed mogelijk van antwoord te kunnen zijn en hen telkens een top service aan te bieden.

Nieuw item

Pieter SYNQUINTYN

Planning Verzekeringen

pieter@adfinas.be

°1984. Werkzaam sinds 2011 bij Adfinas.

Toekomstvisie:

Ik wil de klanten beter leren kennen zodat ik meer kan inspelen op hun noden en verwachtingen.

Nieuw item

Els DE PAUW

Planning Verzekeringen

els@adfinas.be

°1991. Sinds 2016 werkzaam bij Adfinas.

Toekomstvisie:

Ik wens een vertrouwenspersoon te worden en de klanten een goede service aan te bieden.

Nieuw item

Sherilyn PENNE

Verzekeringen

penne@adfinas.be

Nieuw item

Fouad AMIN

Verzekeringen

fouad@adfinas.be